Köpek Aksesuar Seçimi
Köpek aksesuarları, hem köpeğinizin yaşamını hem de sizin yaşamınızı kolaylaştıran ürünlerdir. Bu alışverişi yaparken köpeğinizin ırkı ve aktiviteleri aksesuar seçiminde belirleyicidir.
Yavru Köpek Maması Nasıl Seçilir?
Küçük dostlarımızı beslerken, yetişkin dostlarımıza oranla daha dikkatli olmamız gerekmektedir. Bu dostlarımız yavru iken dışarıdan gelecek hastalıklara daha açıktırlar ve yavrular çok daha fazla yemek seçme eğilimindedirler.
En İyi Köpek Maması Seçimi Nasıl Yapılır
En İyi Mama köpeğinizi doyurmak için olduğu kadar, koruyucu hekimlik açısından da önemlidir. Bağışıklığın güçlü olması, hali, keyfi gibi birçok olgunun temelini yediği yemek oluşturmaktadır. En İyi Mama seçiminin püf noktaları nedir? En İyi Mama nasıl seç
Kedinize Tuvalet Eğitimini Vermek
Kedi mamasını yiyip suyunu içtikten sonra kum kabına götürün,
Kedilerin En Çok İhtiyaç Duyduğu Aksesuarlar Nelerdir
Evcil kediler zamanlarını ev ortamında geçirdikleri için birçok aksesuara da ihtiyaçları vardır. Kedi tasması, kedi oyuncakları, mama kabı, kedi taşıma çantası, kedi yatağı ve kedi tuvaleti gibi aksesuarlar kedinizin günlük hayatta en çok ihtiyacı olan te
Kedi Kumu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir
Kedi sahiplerinin mamadan sonra en önemli ihtiyacı kedi kumu dur. Kedi kumu seçimi basit alınacak kararlardan olmamalıdır. İlk önce kedi kumu için alacağınız kedi kumu kabı tercihinizi doğru yapmanız gerekir. Kabınızın fazla sığ olmaması gerekir.
Yaşlı Kedi Mamaları
Yaşlı kediler için uygun geliştirilen bu mamaların bir çoğu yaşlılık etkilerini geciktirici özellikli olarak üretilmektedir. Bu sebeple kedinizin yaşlılığının daha sağlıklı ve mutlu geçmesi için yaşlı kedi maması kullanmak önemlidir.
Light Kedi Mamaları
Light Kedi Mamaları
Kısırlaştırılmış Kedi Mamaları
Kısırlaştırılmış kedi mamaları enerji ihtiyacı azalan kısır kediler için özel olarak üretilmektedir.
Yetişkin Kedi Maması
Yetişkinlik dönemi 1-7 yaş arası olarak belirtilebilir ve bu dönem gençlikle beraber yaşlılığa ilerleyen kedinizin daha geliştiği ve artık erişkin bir vücut yapısına sahip olduğu dönemdir. Bu dönemde yavruluk döneminde ki gelişimin bir süre devam eder ve
En İyi Kedi Maması Seçimi Nasıl Yapılmalıdır
Kediler için mama seçerken; kedinin yaşı, kilosu, tüy durumu, eğer kısırlaştırılmış ise cinsiyeti ve ırkı gibi kıstaslara bakmamız gerekebilir. İlk dikkat etmemiz gereken kedinin yaşıdır.
Kediler İçin En İyi Mama Seçimi, Kedi Maması Alırken Dikkat Edilmesi Gerenler Nelerdir
Kedilerin beslenme biçimi sağlık ve gelişimleri açısından önem taşır. İşte bu nedenle kedinin mama seçiminde ayrı bir özen gösterilmelidir. Kedi maması seçiminde dikkat edilmesi gereken bir dizi madde vardır.
Kedi Ödül Maması
Kedi ödül ve aperatif ürünlerine bu kategorimiz altından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Belirli bir beslenme düzenleri olmayan kediler günün büyük kısmını uyuyarak geçirirler.
Yavru Kedi Maması
Yavru kedi mamaları kedinizin gelecek dönemlerde ne kadar sağlıklı olacağını ve ne kadar gelişmiş bir vücut yapısına sahip olacağını belirleyen dönemdir. Bu dönem 0-12 ay olarak sınırlandırılabilir.
E-Bülten
©2017 sospetsmarket.com Tüm Hakları Saklıdır. Photons İnternet Teknolojileri San.ve Tic Ltd. Şti. Kuruluşudur.