Hakkımızda


S.O.S Pets Market, Photons İnternet Teknolojileri San.ve Tic. Ltd. Şti tarafından S.O.S Pets App destek amaçlı kurulmuş Evcil Hayvan Ürünleri Satış Sitesidir!!!

S.O.S Pets App; ücretsiz sahiplendirme, zor durumda kalmış küçük dostlarımıza yardımcı olmak, sağlıklarının korunması adına gerekenleri yapmak; ülkemizde her geçen gün artan ve sayıları kontrol altına alınamayan sokaktaki canların korunması için büyük öneme sahiptir.

S.O.S Pets sokaktaki küçük dostlarımızla ilgili pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer almış, ücretsiz sahiplendirme, sokaktaki canların korunması, tedavi ettirilmesi gibi konulara gönül vermiş arkadaşlarımızla bu konudaki eksik ve sıkıntıları görerek hazırlamış olduğumuz, tüm Türkiye’de kullanılabilen, kar amacı gütmeyen bir uygulamadır.

Pet shop’larda uygunsuz şartlarda tutulan ve fahiş fiyatlara satılan petleri satın alarak, bu ticarete alet olmak yerine, sokaktaki küçük dostlarımızı sahiplenmek, onlara sıcak bir yuva vermek daha doğru ve daha etik bir yoldur. Eğer siz de küçük bir dostumuzu ücretsiz sahiplenmek istiyorsanız Ücretsiz Sahiplendirme ve Kayıp İlanları bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Sizin de ücretsiz sahiplendirmek, yardım etmek ya da kaybettiğiniz ve kayıp ilanı vermek istediğiniz dostlarınız varsa S.O.S Pets uygulamamızı indirip, “SOS” bölümümüzde ilanınızı paylaşabilirsiniz.

S.O.S Pets’in en önemli özelliklerinden biri de bulunduğunuz lokasyona en yakın veterineri bulup; iletişim bilgilerini, yol tarifini ve sizden önce hizmetinden faydalanmış kullanıcıların yorumlarını size sunmasıdır. Ayrıntılı bilgi için Veterinerler bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca sevgili dostlarımızın sağlıklarıyla ilgili endişeleriniz ya da merak ettikleriniz için Hastalıklar Hakkında Ön Bİlgi bölümünde hem sizlere hem de onlara yardımcı olabilmeyi umuyoruz. Küçük dostlarımızın her biri sıcak bir yuvayı, bir tas mama, bir tas suyu, siz sevgili hayvanseverlerin ilgi ve şefkatini hak edecek kadar değerliler. Küçük dostlarımız için maksat yuva olsun!

E-Bülten
©2017 sospetsmarket.com Tüm Hakları Saklıdır. Photons İnternet Teknolojileri San.ve Tic Ltd. Şti. Kuruluşudur.